Pińczów, Świętokrzyskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Opieka Nad SeniorkĄ W Berlinie - PaŹdziernik

Niemcy

ANGEL CARE 24 jest prężnie działającą firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych na terenie Niemiec.
ANGEL CARE 24 to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Dysponujemy różnorodnymi ofertami z całych Niemiec.

Aktualnie poszukujemy opiekunki dla podopiecznej, mieszkającej w BERLINIE.
Termin rozpoczęcia pracy: PIERWSZY/DRUGI TYDZIEŃ PAŹDZIERNIKA.

PROFIL PODOPIECZNEJ:
Kobieta jest drobną 89-latką. Na skutek wylewu cierpi na lewostronny paraliż (poddawany rehabilitacji), a także na niewydolność serca, osteoporozę, częściową inkontynencję oraz zaparcia. Ponadto posiada Pflegestufe I. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Jest osobą cichą i spokojną, preferującą dietę wegetariańską.

Podopieczna mieszka w nowoczesnym mieszkaniu nowego budownictwa. Z racji stanu zdrowia kobiety jest ono wyposażone w specjalistyczne urządzenia pomocnicze, takie jak Pflegebett, wózek inwalidzki czy Wannenlift.

Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

ZADANIA OPIEKUNKI:
&#8226; pomoc w utrzymaniu higieny osobistej, rozbieraniu oraz ubieraniu;
&#8226; zmienianie wkładek związanych z inkontynencją;
&#8226; pomoc w spożywaniu posiłków (np. krojenie);
&#8226; transfer z łóżka na wózek i odwrotnie;
&#8226; kontrolowanie częstości wypróżnień;
&#8226; wspólne spędzanie czasu np. na gotowaniu.

WYMAGANIA:
&#8226; znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym/komunikatywnym;
&#8226; ukończony 25. r.ż.;
&#8226; doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;
&#8226; odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym;
&#8226; gotowość do wyjazdu na co najmniej 2 m-ce;
&#8226; osoba niepaląca.

OFERUJEMY:
&#8226; legalną i pewną pracę w Niemczech;
&#8226; ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;
&#8226; atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie;
&#8226; bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;
&#8226; organizację wyjazdu i zwrot kosztów podróży;
&#8226; opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;
&#8226; możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
Skontaktuj się z nami:
- wyślij wiadomość na adres: kinga.iwanska@angelcare24.eu;
- zadzwoń na nr +48 739 205 501 lub +48 52 370 53 49;
- wyślij SMS o treści &#8222;OPIEKA&#8221; na nr 739 205 501 - ODDZWONIMY!

Ogłoszenie dodane: Sroda, 16 Wrzesien, 2015  18:22

Identyfikator: 561802

Wyświetleń: 1991